Úspěchy našich žáků

10. 6. 2016 - Ma

Na 1. místě v celostátním kole matematické soutěže KLOKÁNEK se umístil Tomáš Kopecký ze třídy 5.A.

9. 6. 2016 - Hv

Ve středu 17. 2. 2016 se na ZŠ Kamínky v Brně konalo krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Zúčastnili se ho i tři žáci naší školy. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv, naši školu reprezentovali Terezie Horáková z 6. B a Štěpán Hudec z 8. A. V kategorii muzikál a populární píseň se soutěže zúčastnila Ludmila Rousová z 8. B.

Naši žáci si v soutěži vedli opravdu skvěle. V kategorii muzikál a populární píseň se umístila Ludmila Rousová na druhém místě. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv, obsadil Štěpán Hudec první místo a postoupil do celostátního kola do Karlových Varů.

Ve čtvrtek 18.2.2016 se na naší škole konalo školní kolo soutěže „Zlatý kos", které se zúčastnili žáci 6. - 9. ročníků. První místo vyhrál Štěpán Hudec z 8.A, druhé místo získala Kateřina Naušová z 9.B a na třetím místě skončila Kateřina Vašinová z 8.B.