Středeční odpoledne budoucích školáků a šesťáků

Ve středu 31. 8. se koná od 15.00 hod. (registrace od 14,30) na školním hřišti zábavné odpoledne pro děti přípravné třídy a pro budoucí prvňáčky. Dětem se představí paní učitelky a pan učitel, společně si projdou připravená stanoviště a seznámí se s novými kamarády. S sebou sportovní oblečení. Předpokládaný konec v 16,00 hod.

Ve stejný den (tj. 31.8.) se podobná akce pro budoucí šesťáky. Žáci se sejdou v 16.00 hod. před budovou bazénu, kde si je vyzvednou jejich noví třídní učitelé. S nimi si projdou budovu školy a na školním hřišti je pak budou čekat jednotlivá stanoviště s úkoly. S sebou sportovní oblečení. Předpokládaný konec kolem 17,30 hod.
Pro rodiče budoucích šesťáků se současně v 16,00 hod. koná v kinosále školy informační schůzka se zástupci vedení školy a ŠPP.
Těšíme se na Vás.