Erasmus+ a projekt Math4you&4me

Úspěšný projekt Math4you&4me zaměřený na matematiku se blíží ke svému zakončení. Žáci absolvovali poslední mobilitu v městečku Barilović a nyní dokončujeme aktivity a agendu s projektem spojenou. Učitelé, rodiče i veřejnost mají stále možnost nahlédnout do fotek, videí a prezentací, které jsou k dispozici na FB školy, FB projektu Math4you&4me a webových stránkách školy. Erasmus+ a jeho myšlenky chceme posouvat dál, i proto jsme uspořádali pro učitele informační schůzku, kde byly hlavní myšlenky projektu představeny. Nově příchozí i stávající učitelé tak mohou zvážit svoji případnou účast na budoucích projektech. Společně pak můžeme posouvat vzdělávání na naší škole dále v evropském kontextu a s povědomím o multikulturní různorodosti Evropy.