Edookit - zapomenuté heslo a jiné problémy

Zapomněl jsem heslo k rodičovskému účtu, co mám dělat?

Na přihlašovací stránce klikněte na odkaz "Problémy s přihlášením" a postupujte podle pokynů na další stránce.

Mé dítě zapomnělo přihlašovací jméno nebo heslo. Jak mu mohu údaje změnit?

Po přihlášení do rodičovského účtu v menu vlevo dole naleznete stránku Nastavení / Nastavení pro děti. Tam můžete svému dítěti nastavit přihlašovací jméno, heslo i jeho e-mailovou adresu.

Nedaří se mi přihlásit přes Plus4U, přihlašovací tlačítko nereaguje. Co mám dělat?

Nejde mi vyplnit kvíz, můžu si zobrazit pouze náhled kvízu, proč?

Kvíz je určen k vyplnění ze strany žáků. V účtu rodiče, ve kterém jste přihlášen/a je vidět tedy pouze náhled. Pro vyplnění je potřeba přihlásit na účet žáka. Účet žáka můžete nastavit přes Váš účet rodiče v sekci Nastavení > Nastavení pro děti.

Mé druhé dítě nastoupilo do školy a nevidím ho pod svým účtem. Lze ho přidat?

Ano, můžete mít pod svým účtem všechny své děti, které chodí na tuto školu. Toto nastavení může provést výhradně škola. Prosíme, kontaktujte přímo školu.

Manžel(ka) nemá vlastní přístup do Edookitu. Jak ho může získat?

Každý z rodičů může mít vlastní přístup. Přístupové účty zřizuje výhradně škola. Prosíme, kontaktujte přímo školu.

Změnil jsem e-mailovou adresu, a nemohu si tedy obnovit heslo. Jak postupovat?

V tomto případě je nezbytné kontaktovat školu, která ověří Vaši identitu a zadá Vám Vaši novou e-mailovou adresu do systému.

Jedno z mých dětí již na této škole nestuduje, ale stále ho v Edookitu vidím. Jak ho můžu skrýt?

Vaše dítě pravděpodobně nemá ukončený zápis. Prosíme, kontaktujte školu, aby zápis správně nastavila.

Mé děti chodí na různé školy, na obou z nich používají Edookit. Mohu je obě vidět po svým účtem?

Děti z různých škol nelze vidět pod jedním účtem. Kvůli ochraně dat má každá škola svůj vlastní datový prostor, oddělený od ostatních škol. V tomto případě tedy budete používat samostatné přihlašovací účty, jeden pro každou školu.

Jak si mohu změnit své osobní údaje?

Přihlašovací jméno, e-mailovou adresu, heslo a profilovou fotografii si můžete změnit v Nastavení. Ostatní údaje (například změnu jména nebo trvalého bydliště) musí nastavit škola, kontaktujte tedy prosím ji.