Volby do školské rady - zákonní zástupci - představení kandidátů - aktualizace 17.5.23

Z důvodu rezignace jednoho člena Školské rady ZŠ Šlapanice z řad zákonných zástupců, je třeba na zbylé období dovolit jednoho nového člena. Školskou radu zřizuje zřizovatel, který zároveň stanoví počet jejích členů a vydá její volební řád.

S činností školské rady se můžete seznámit na stránkách školy.

Vážení rodiče,
omlouvám se, ale administrativní chybou obsluhy emailu kancelar@zsslapnice.cz došlo k neuveřejnění kandidáta pana Michala Kumstáta. Za omyl se omlouvám a uveřejňuji jeho kandidaturu.

Kandidáti na zástupce rodičů

MVDr. Vladimír Bednář

Dobrý den, jsem otcem dvou dětí, které navštěvují ZŠ Šlapanice šestým a osmým rokem. Prostředí i personální chod školy celou dobu se svou manželkou zpovzdálí pozorujeme. Situace se zde jeví poněkud nestabilní. Rád bych nabídl svým zvolením do školské rady otevřený prostor pro vzájemnou diskuzi učitelů a rodičů. Najít pro obě strany chuť zapojit své děti do vzdělání a to rozvíjet správným směrem a to společně. O to nám všem skutečně jde.
S pozdravem Vladimír Bednář

Michal Kumstát

Jmenuji se Michal Kumstát. Jsem otcem Honzíka (5.A) a Elišky (2.B) a dovoluji se ucházet o členství ve školské radě ZŠ Šlapanice. Profesně působím na Masarykově univerzitě. Stojím o kvalitní a moderní výuku dětí ve Šlapanicích. Svým členstvím chci školské radě nejen přispět zkušenostmi z terciárního vzdělávání při rozhodování o správě školy, ale také se aktivně podílet na směřování vzdělávání našich dětí.

S pozdravem,
Michal Kumstát