Kandidáti zákonných zástupců pro volby do Školské rady ZŠ Šlapanice

1. Andrea Huspeninová, Dis. (dítě navštěvuje 3. třídu)

Být členem školní rady, je pro mě příležitost probrat důležité věci ohledně studentů školy a školy samotné nejen s rodiči v parku a tedy bez výsledku, ale s lidmi, kteří se mohou podílet na organizaci nebo popřípadě vykomunikovat nutné změny.

Jsem zastánce moderního vyučování a vím, že studium není o tom, aby se učily nesmyslné poučky, ale přála bych si, aby studium děti bavilo a měly pocit, že to co se učí, má smysl. Učitel je parťák do života, který se jim snaží předat to nejlepší ze sebe a tím pro děti daného věku nejlepším způsobem.

*Jsem pro organizace zajímavých studijních akcí.
**Nasměrovat školu modernímu způsobu vyučovaní.
***Podpořit učitele. Spokojený učitel, šťastný žák.

2. Michal Kumstát (děti navštěvují 3. a 6. třídu)

Do školské rady jsem byl zvolen v doplňujících volbách v roce 2023. Rád bych na své roční působení navázal, protože mi záleží na kvalitním a moderním vzdělávání dětí ve Šlapanicích.

3. Ing. Michaela Lattenberg (dítě navštěvuje 2. třídu)

Ráda bych se angažovala ve školské radě, abych měla (byť jen malou) možnost přispět k lepší komunikaci napříč celou institucí a podílet se na kvalitě vzdělávání dětí, které dnes musí čelit mnoha těžkým výzvám. Jako zákonný zástupce spatřuji velkou důležitost právě v úzké spolupráci s učiteli, rodiči i žáky - všem nám jde přeci o jedno a totéž - vzdělání a rozvoj našich dětí. Zároveň bych ráda podpořila inovativní přístupy ve výuce a otevřenou komunikaci, které pomohou dětem lépe se adaptovat na měnící se svět.

4. lng. Linda Mazálková (dítě navštěvuje 4. třídu)

V dnešní době je velice důležité mít zajištěno kvalitní vzdělání na všech stupních školského vzdělávacího systému, proto bych se ráda podílela na zlepšování vzdělávání dětí. Jako mámě tří dětí mi to není lhostejné. Chtěla bych přispět svými zkušenostmi, pohledem i názorem na školství ve Šlapanicích.

5. Eva Morongová (děti navštěvují 4. a 6. třídu)

Za dobu studií děti na škole jsme se nejednou potýkali s menšími či většími problémy. Ráda bych se touto cestou snažila proniknout alespoň částečně do fungování školního systému přispět tak dětem i kantorům k jejich vzájemným vztahům a spolupráci - škola x žák.

Návod pro elektronické volby

1. Přihlaste se svým rodičovským účtem do Edookitu.
  2. V sekci „K vyřízení“ najdete od 13. do 14. 6. 2024 anketu „Volba zástupce zákonných zástupců do Školské rady ZŠ Šlapanice“
  3. Klikněte na anketu.
  4. Označte maximálně 3 kandidáty, v případě označení většího počtu kandidátů je volba NEPLATNÁ.
  5. Potvrďte tlačítkem „HLASOVAT“, zobrazí se zpráva, že hlas byl započítán.
Autor Antonín Šerý Zveřejněno 03.06.2024