Úvodní den našich prvňáčků

Vážení rodiče,
první školní den se děti shromáždí před novou budovou, kde každá paní učitelka bude mít cedulku své třídy. Rodiče/zákonní zástupci, mohou svého prvňáčka doprovodit až do třídy. Přibližně deset minut bude trvat úvodní společná část ve třídách. Následně proběhne v prostoru proskleného schodiště schůzka rodičů s vedoucí školní družiny, vedoucí školní jídelny a zástupci vedení školy. Ostatní rodiče budou už čekat na děti před budovou školy. Děti zůstávají ve třídách se svými paní učitelkami. Protože předpověď počasí na zítřek hlásí déšť, přivítá děti paní starostka v jednotlivých třídách, a neuskuteční se společné setkání na hřišti. Po předání dárků od města dovedou třídní učitelky děti před budovu a předají je rodičům. Vše by mělo trvat necelou hodinu. Děláme všechno proto, aby vítání prvňáčků mělo slavnostní charakter.

Zora Dufková

Autor: Zora Dufková (31.8.2020)