Zážitkové učení - videoprojekt 5. B: "LIFE IS A GIFT"

Inspirováni kurzem Zážitkového učení (Experiential learning) psali žáci 5. B slohovou práci na téma "Život je dar". Toto téma, které si sami vytvořili, jsme následně propojili i s video projektem "Life is a gift" v angličtině. Děti měly nelehký úkol: v pár slovech se snažily vyjádřit to, co je pro ně v životě nejdůležitější, čeho si nejvíce váží. Tyto vzkazy si napsaly na ruce a poté ukázaly světu. Bylo úžasné sledovat, jaké hodnoty jsou pro ně nejvzácnější: rodina, přátelé, domov...
Výsledek jejich snažení (kratičké video) můžete vidět po kliknutí na tento odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=1XKKmzC94rQ
Chtěli bychom touto cestou i moc poděkovat p. uč. Fruhwirtovi, který nám pomohl se sestříháním a úpravou videa. Víme, že to není perfektní, ale děti jsou na svůj projekt náležitě hrdí a budou mít krásnou vzpomínku na zážitkové učení v angličtině.

Autor: Karla Klečková (24.6.2013)