Zájezd do adventní Vídně – prosinec 2014

Návštěva adventní Vídně již tradičně patří do předvánočního programu naší základní školy. I tento rok se naši žáci mohou v doprovodu svých vyučujících německého jazyka vydat na prohlídku hlavního města Rakouska a vychutnat si předvánoční atmosféru adventních trhů.
K této akci neodmyslitelně patří procházka v parku u zámku Schönbrunn a návštěva historického centra Vídně. Adventní trh před radnicí patří k nezapomenutelným zážitkům.

Nakupování drobných upomínkových předmětů nebo sladkostí vytváří přirozenou potřebu využívat německý jazyk. Žáci si tímto způsobem procvičí získané znalosti a upevní svoje jazykové sebevědomí.

Přihlášky na akci budou rozdány v hodinách německého jazyka během 2. a 3. listopadového týdne. Cena akce je 450 Kč, v ceně není zahrnuto cestovní pojištění, které zajišťují žákům zákonní zástupci.

Na všechny účastníky zájezdu se těší E. Štaralová a J. Borkovcová - vyučující německého jazyka.

Autor: Eva Štaralová (11.11.2014)