Výstup na nejvyšší horu Moravy

Žáci III. C  byli na škole v přírodě  v Karlově pod Pradědem. Tam i zpět pohodlně cestovali vlakem a autobusem.

1. den – seznámení se s okolím  a  stavění hrází na Bílém potoku

2. den – výlet do Karlovy Studánky a cesta zpět po turistické značce

3. den – výlet na Praděd a cesta zpět údolím Bílého potoka

4. den – relaxace – překážková dráha, přírodní fitnes, dostavění hrází, cesta za pokladem, večer opékání klobásků, diskotéka, vyhodnocení soutěží

5. den – balení věcí, úklid, odjezd domů

O večerní program se starala kolegyně Radka Drlíková. Měla připraveny různé soutěže. Děti si odvezly jako vzpomínku i vlastnoručně namalovaná trička.  Kromě jiného jí patří dík za péči o děti, kterým se někdy stýskalo po rodičích.

Co dodat? Děkuji rodičům za dárky do soutěží a za velmi dobrou spolupráci při této velké akci. A zvlášť panu  Hrabálkovi a panu Kubíčkovi, kteří nám ochotně odvezli všechna zavazadla tam i zpět. Jinak počasí nám přálo, nikdo neonemocněl,  nedošlo k žádnému úrazu.

O.K.

Bořivoj Kupsa

Autor: Antonín Šerý (5.6.2012)