Vyhodnocení soutěže o nejkrásnější valentýnské přání

Letos se soutěže zúčastnil rekordní počet žáků, bylo odevzdáno přes 100 rozmanitých valentýnských přání. Členové poroty (vyučující Aj a Nj) měli opravdu nelehký úkol nejen díky množství příspěvků, ale také vzhledem k jejich kvalitě. Žákům naší školy rozhodně nápady nechybí. Svá přání stylizovali např. do podoby stromku se zavěšenými srdíčky, svícnu, papírové kytice, živé kytky se srdíčky, berušky a mnoha dalších originálně ztvárněných (nejen) papírových ozdob. S touto kreativní soutěží je samozřejmě spjatá i kvalita jazykového vyjádření. Na přáních se objevily kromě jednoduchých vět také různé básně (v několika případech i vlastní tvorba). Nejzdařilejší výtvory jsou vystaveny na nástěnce pod školní jídelnou. A zde jsou výsledky soutěže v rámci anglického jazyka:

3. ročník:

1. místo Dominik Svitavský (3.D)
2. místo Anna Strnadová (3.D)
3. místo Denisa Brablencová (3.A) a Jakub Čech (3.C)

4. - 5. ročník:

1. místo Monika Muselíková (5.A)
2. místo Eliška Heinzová (4.C)
3. místo Julie Svobodová (5.B) a Radka Hanáková (5.A)

6. - 7. ročník:

1. místo Veronika Králová (7.B)
2. místo Nikol Králová (6.C)
3. místo Simona Dospíšilová (6.A)

8.- 9. ročník:

1. místo Timon Král (8.A)
2. místo Jana Chlupová a Kateřina Dvořáková (8.B)
3. místo Daniela Bártková (8.A)

Zvlášť byla vyhodnocena přání v německém jazyce:

1. místo Eliška Hamerská (9.B)
2. místo Timon Král (8.A)
3. místo Natálie Klímová (7.A)

Všem soutěžícím děkujeme za účast a výhercům blahopřejeme. V příštím školním roce se budeme těšit na další originální přání.

Autor: Věra Pavlíková (28.2.2014)