Vánoční vystoupení školního pěveckého sboru

Dne 16. 12. 2014 dopoledne šlapanický školní pěvecký sbor ZPĚVÁČEK zazpíval sedm koled všem seniorům v domě s pečovatelskou službou.

Zpívali jsme koledy známé i méně známé jako "U Betléma dnes Maria" a "Bratři, já jsem slyšel z nebe hlas". Děti zpívaly s velkou chutí a radostí. Vystoupení se všem přítomným velmi líbilo. Mluvené úvodní slovo obstaral pan ředitel, organizační záležitosti výborně zvládla zástupkyně pro 1. stupeň paní Zorka Dufková, která si nás také vyslechla. V pozdním odpoledni děti zazpívaly ješte jednou - pro veřejnost v kinosále ZŠ. Těšíme se na další - jarní vystoupení.

Kdykoli se mohou do ZPĚVÁČKU přihlásit i další děti, které umí zpívat a zpívají rády. Navštěvovat pěvecký sbor mohou zadarmo.

Autor: Zita Hvězdová (18.12.2014)