Třídní schůzky s pohovory

V pondělí 14. 4. 2014 se konají třídní schůzky s pohovory. Rodiče během třídních schůzek obdrží bližší informace související se závěrem školního roku (organizace týdne 16. - 20. 6., způsob omlouvání absence v tomto týdnu...) a informace k provádění plateb na účet školy od nového školního roku (variabilní a specifické symboly).

Během třídních schůzek mohou rodiče pro vstup do budovy školy využít:
a) hlavní vchod
b) vchod pod jídelnou (otevřen bude v době 16:00 - 17:30)

Začátek třídních schůzek:

1. stupeň od 16:00
(příp. dle individuálního rozpisu od třídních učitelů)

Z organizačních důvodů budou mít 1.C a 4.B třídní schůzky v náhradních místnostech

• 1.C - jazykovka 1. stupně, 2. podlaží;
  • 4.B - velká jazykovka, 3. podlaží)

2. stupeň od 16:00
začátek s tř. učiteli ve třídách, poté následují individuální pohovory

Rodiče žáků 8. ročníků obdrží během třídních schůzek letáčky k projektu společnosti SCIO „Podpora přípravy na přijímací zkoušky" - testování žáků (ve druhé polovině května, s finanční podporou školy), možnost zajištění doplňkových testových materiálům pro další domácí přípravu žáků; bližší informace k projektu najdete od úterý 15. 4. na stránkách školy.

V době třídních schůzek možnost konzultací se školní psycholožkou i speciální pedagožkou.

Předpokládané ukončení třídních schůzek do 17:30.

Autor: Monika Pantělejevová (10.4.2014)