Superstar 2015

Ve čtvrtek 16. dubna 2015 jsme ve školní družině uspořádaly tradiční pěveckou soutěž SUPERSTAR. Akce, která byla rozdělena do tří kategorií, se konala v kinosále naší školy. Celkem devatenáct soutěžících z jednotlivých ročníků přišli povzbudit potleskem jejich kamarádi a spolužáci. Mezi jednotlivými kategoriemi byly vloženy také soutěže pro diváky i jejich doprovod.

V kategorii prvních tříd bylo několik vítězů, a to Šárka Fuksová, Aneta Bartošová, Emil Jurčák a Natálie Růžová.

Jana Šedivá se stala vítězkou druhé kategorie a na druhém místě se umístily se shodným počtem bodů Valerie Nováková a Lucie Ondráčková.

Třetí kategorie měla opět několik vítězů. Nejvíc bodů nasbírali David Sedlák, Erika Slováčková a Magdaléna Dvořáková.

Akce sklidila pozitivní ohlas nejen mezi soutěžícími, ale i mezi publikem, a nejen proto se už všichni těšíme na další ročník.

Autor: Vendulka Pličaničová (23.4.2015)