Šlapanické schody

Za krásného slunného odpoledne se 19. 10. 2012 uskutečnil 2. ročník běžeckého závodu do schodů naší základní školy. Z celkového počtu 143 přihlášených nakonec přišlo na start 98 žáků. Stejně jako v minulém ročníku se soutěžilo v kategoriích dívek a hochů 1.-3., 4.-6. a 7.-9. tříd, nechyběla samozřejmě ani kategorie učitelů . Závodníci se evidentně připravovali ve velkém stylu, protože byly překonány 4 školní rekordy. Můžeme jen doufat, že tento trend bude pokračovat i nadále a žáci budou se stejnou chutí spěchat do školy, aby nezmeškali ani minutu. Výsledky naleznete zde.

Závěrem děkujeme naší základní škole za poskytnutí materiálních i finančních prostředků, bez kterých by se tento závod nemohl uskutečnit. Učitelům, školní družině a žákům 9. tříd děkujeme za organizační pomoc při průběhu závodu. Závodníkům za maximální úsilí a předvedené výkony. Rodičům a ostatním fanouškům za bouřlivou atmosféru.

Lenka Stloukalová a Petr Fruhwirt

Autor: Antonín Šerý (22.10.2012)