Šlapanická štika – školní přebor v plavání

Ve středu 22. 1. 2014 se uskutečnil 1. ročník školního přeboru v plavání - Šlapanická štika. Soutěž byla určena pro žáky II. stupně. Každý závodník absolvoval 50 m kraul a 50 m znak. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií: 6. a 7. třída a 8. a 9. třída. Z obou odplavaných disciplín se čas sečetl a zvítězil ten nejvšestrannější. V rámci závodů si žáci osahali i další plaveckou disciplínu a tou byla štafeta na 4x17 m volný způsob. Mimo soutěž byla vsunuta ještě disciplína 50m prsa.

Pestrý program byl zakončen vyhlášením výsledků, předáním diplomů a cen pro vítěze.

Věříme, že druhý ročník vzbudí mezi žáky ještě větší zájem než letos a bude víc takových, kteří chtějí ochutnat plaveckou závodní atmosféru.