Školní zájezd do Anglie – květen 2015

Jako každý rok naše základní škola připravila pro žáky 8. ročníků studijní poznávací zájezd do Anglie. Cílem akce je zdokonalení jazykových dovedností žáků a praktické využití anglického jazyka. Během zájezdu se žáci seznámí s reáliemi Velké Británie a poznají život běžné anglické rodiny.
Do programu zájezdu je zahrnuta rovněž jednodenní prohlídka Paříže, dále návštěva přímořského letoviska Brighton, návštěva královského města Windsor a univerzitního města Oxford a dvoudenní návštěva hlavního města Londýna.

Cena zájezdu je 7990,-Kč a zahrnuje ubytování, celodenní stravu v hostitelských rodinách, dopravu, služby průvodce a pojištění. Platba zájezdu je rozdělena do 3 splátek. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do památek a kapesné pro žáky.
Těšíme se na všechny účastníky zájezdu do Anglie.

I. Mokrá a E. Štaralová - vyučující anglického jazyka

Autor: Eva Štaralová (11.11.2014)