Škola v přírodě tříd 1. B a 4. A

(RS Záseka ve dnech 13. - 17. 6. 2016)

Vzpomínky a hodnocení čtvrťáků:

Veronika
„Moc se mi tam líbilo. Ubytování bylo super, velká pochvala pro paní kuchařky za to, že nám tak dobře vařily, příroda byla pěkná. Byla to ta nejlepší škola v přírodě!"

David
„Škola v přírodě mě bavila, byl tam dobrý program a skvělé snídaně, obědy i večeře."

Amálka
„Líbila se mi celá ŠVP. Pokoje byly pěkné, sice malé ale útulné."

Veronika
„Je tam moc hezká příroda kolem i samotný areál."

Tomáš
„Škola v přírodě se mi líbila. Snídaně, obědy i večeře byly dobré. Hodně nás nasytili."

Vojta
„Program byl fajn. Se vším jsem byl spokojený."

Co si myslí prvňáčci:

Sophie
„Prostě to tam bylo supr. Příroda byla supr, líbilo se mi tam."

Vojta
„Nejvíc mi chutnal smažený sýr. Nejvíc se mně líbilo, jak jsme řezali dřevo."

Dan
„Líbilo se mně na škole v přírodě, jak jsme pálili čarodejnice a jak nám paní učitelka četla pohádky."

Majda
„A úplně ze všeho nejvíc se mi líbilo, že všude kolem mě byla nádherná příroda. Byli jsme tým Gulášků!"

Tomáš
„Nejvíc jsem si užil, jak jsme jeli v autobuse."

Bára
„Líbilo se mi sekání a poznávání kytek. Paní kuchařky vařily dobře buchty s krémem. Nejvíc se mi líbil pokoj a jak jsme zpívali písničky. Všechno bylo super."

Autor: Petra Janečková (22.6.2016)