Škola v přírodě 4.A a 4.B - Dobytí Severního pólu

Ohlasy z naší školy v přírodě jsme vyjmuli z kronik, které si děti po celou dobu pobytu pečlivě vedly a ze slohových prací 4. A. Zásluhu na tom, že se škola v přírodě moc povedla, mají i rodiče, kterým děkujeme za sladkosti a za drobné sponzorské dary.

Marek Pokorný, 4.A:
Na školu v přírodě jezdíme každý rok, buď v květnu, nebo v červnu. Letos jsme jeli do Jeseníků. Konkrétně do vesnice Suchá Rudná. Vesnice se tak jmenuje proto, že se tam těžilo zlato a železná ruda. Byli jsme ubytováni v hotelu Paramon. Nejlepší den byl čtvrtek, protože jsme šli na Praděd. Ušli jsme asi 10 km, možná i více. V údolí Bílého potoka byla krásná příroda. Překonávali jsme mosty, lávky, schody a prudký svah. Na Pradědu hodně foukalo, ale byl tam pěkný rozhled.

Patrik Pavlák, 4. A:
Na škole v přírodě mě nejvíc bavily hry. Například jsme hráli pohádky ve skupinkách, přetahovali se, chodili podle fáborků a plnili různé úkoly. Moc se mi tam líbilo a všechno byl zážitek.

Katka Vašinová, 4. B:
V úterý na snídani byly švédské stoly. Vzala jsem si párek. Pak byla Olympiáda, která se skládala z běhu na 60m, skoku z místa, přespolního běhu a hodu kriketovým míčkem. Večer byla diskotéka. Už se těším zase za rok.

Autor: Antonín Šerý (12.6.2012)