Škola rodičům otevřená

Vážení rodiče,

projekt Škola rodičům otevřená byl časově omezen na dva roky a v září letošního školního roku skončil. Škola proto už nemůže zajišťovat doprovody dětí na kroužky a rodiče nemohou využívat prodlouženou dobu školní družiny do 18,00hod. Vzhledem k tomu, že o projekt byl z Vaší strany obrovský zájem, škola navýšila počet oddělení školní družiny z 6 na 9 a dále upravila i provozní dobu školní družiny. Děti mohou do školní družiny každý den ráno od 6,00 hod. a vyzvedávat je můžete také každý den do 17,00 hod.

Příměstské tábory se budeme snažit zachovat, ale je třeba počítat s navýšením jejich ceny i s menším počtem termínů. Děkujeme Vám za vzájemnou spolupráci včetně dodávání veškeré dokumentace týkající se projektu. Škola bude nadále usilovat o další podobné projekty.

Autor: Zora Dufková (3.10.2018)