SCIO - testování 8. tříd

Vážení rodiče,

rádi bychom vás ještě touto cestou informovali o možnosti testování žáků osmých tříd v rámci Modulu A projektu PPPZ (Podpora Přípravy na Přijímací Zkoušky). Informační letáčky jste obdrželi během pohovorů s rodiči v pondělí 22. 4., v případě vaší neúčasti byly materiály třídními učitelkami předány žákům v úterý 23. 4.

Bližší informace k testování najdete ZDE.

Návratku k testování (3. díl letáčku) prosím vyplňte i v případě, že nebudete mít zájem testování vašeho dítěte využít, abychom měli zpětnou vazbu. Návratku vč. podpisu prosím odevzdejte do pátku 26. 4., tak aby škola mohla objednávku odeslat nejpozději v pondělí 30. 4. 2013
Vzor vyplnění návratky najdete ZDE.

VÝHODY PROJEKTU

• jediné testování 8. tříd z českého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů
  • na financování testování se z 50% spolupodílí škola
  • výstup pro žáka v podobě individuální zprávy s dalšími doporučeními
  • možnost zakoupení dalších přípravných materiálů na přijímací zkoušky za zvýhodněné ceny (sady testů Basic a Přijímací zkoušky - viz informace v letáčku)

Více informací o projektu PPPZ je možné získat ZDE.

Autor: Antonín Šerý (24.4.2013)