Přivítání v novém školním roce

Milí žáci, vážení kolegové, vážení rodiče,

dovolte, abych Vás všechny přivítal po dvou měsících odpočinku a čerpání nových sil a poznání.

Začínáme školní rok plni očekávání, co nového nám přinese. Jsme starší o právě uplynulé prázdniny, plni dojmů a snad i zmoudření z nabytých prázdninových zkušeností. Máme nové spolužáky, nové učitele i asistenty pedagoga a provozní zaměstnance.
Kdo pozorně sleduje život kolem sebe, dobře ví, že každý den, přináší nové změny. V tomto školním roce je to hlavně zavedení druhého cizího jazyka do školního vzdělávacího programu a dlouhodobě připravovaná rekonstrukce školy. Jedno i druhé bude vyžadovat trpělivost, toleranci a součinnost nás všech.

I proto chodíme do školy, abychom tyto změny uměli rozpoznat, správně pojmenovat a společně smysluplně prožít.
Věřím, že se nám bude v právě zahájeném školním roce dobře pracovat a učit.

Do nového školního roku přeji Vám, děvčata a chlapci, kolegyně i kolegové, hodně štěstí, mnoho úspěchů, pro všechny pohodu ve škole a hlavně pevné zdraví.
Vám, vážení rodiče přeji radost z výsledků Vašich dětí a spokojenost s prací naší školy. Přeji všem úspěšný školní rok 2013/2014.

Roman Skočovský

Autor: (2.9.2013)