Předvánoční jarmark

V pátek se znovu otevřely dveře naší základní školy v 15.00 hodin a všichni byli vítáni. Začal náš první předvánoční Jarmark. Každá třída se už od počátku října pilně připravovala. Vyráběla přáníčka, svícny, adventní věnce, drobné dárky, pekla perníčky a cukroví. Do příprav byly dobrovolně zapojeny i šikovné maminky, kterým patří velké díky. V neposlední řadě přispěl KRAP Sluníčko, který věnoval každé třídě 200,- Kč na balicí papíry, lepidla, stužky, svíčky a podobně.

Na chodbách i ve třídách se podařilo dětem, paní učitelkám a pánům učitelům vykouzlit opravdu vánoční atmosféru. Hrály a zpívaly se koledy, děti nabízely vánoční zboží, občerstení a těšily se, co si za utržené peníze pořídí. Žilo to ve všech  čtyřech podlažích. V jednom z nich měla stánek také školní družina, která se nenechala zahambit. Nabízela opravdu krásné věci a bylo u ní pořád plno lidí.

V šest hodin večer bylo téměř vyprodáno. Kdo se stavil v pátek do školy, nelitoval. Odcházel s taškou plnou dárků a příjemně naladěn. Foto zde.

Autor: Antonín Šerý (28.11.2011)