Předvánoční jarmark... již potřetí

V pátek 13. prosince úderem šestnácté hodiny se chodby a třídy školy proměnily v jedno velké tržiště. Davy lidí se hrnuly od hlavního vchodu do všech stran a člověk nevěděl, kam dřív zamířit. Prvňáčci s velkou vervou hlasitě vychvalovali své zboží, větší žáci lákali například na výbornou kávu a různé dobroty. Ve všech podlažích bylo z čeho vybírat.

Kdo zabloudil do kinosálu, nelitoval. Odměnou mu byl krásný zážitek z vystoupení pěveckého sboru dětí druhých až čtvrtých tříd pod vedením paní učitelky Zity Hvězdové, s klavírním doprovodem paní učitelky Jitky Landaufové.
Díky značnému úsilí třídních učitelů, učitelek, dětí, jejich rodičů i prarodičů, kteří se na přípravě podíleli svým časem, prací a nadšením, se další ročník předvánočního jarmarku opravdu vydařil.

Autor: (20.12.2013)