Poznávací zájezd do Paříže a Velké Británie

Vážení rodiče,

zveme žáky osmých a devátých ročníků na poznávací zájezd, na kterém si budou moci ověřit dovednosti v anglickém jazyce a vidět kus světa. Ubytování žáků bude v rodinách na jihu Londýna, kde získají informace o jiné kultuře a zvycích z první ruky. Mimo jiné je čeká pestrý program, během něhož si prohlédnou jeden z největších anglických hradů, navštíví nejslavnější královský palác, projdou se ulicemi prestižního univerzitního města a navštíví poutní místo se středověkou nádhernou katedrálou. Prostřednictvím angličtiny se budou dozvídat mnohé zajímavosti o těchto místech a osobně projdou místa, po kterých kráčeli slavní králové, politici či spisovatelé. V Londýně navštíví poutavé interaktivní muzeum hrůzy, podmořský svět a projedou se na ruském kole na břehu Temže. Pokud budete mít o zájezd zájem, neváhejte a vyzvedněte si přihlášku u učitele anglického jazyka.

Podrobný program zájezdu

Autor: Simona Černochová (18.10.2013)