Poradenský program „Volba povolání“ pro žáky 9. tříd

Vážení rodiče,

nabízím žákům, kteří stále váhají s volbou střední školy, možnost zúčastnit se poradenského programu VOLBA POVOLÁNÍ.

Program VOLBA POVOLÁNÍ (volba střední školy) se skládá ze dvou skupinových setkání žáků se školní psycholožkou. Žákům budou zadány psychodiagnostické testy zaměřené na zjištění poznávacích schopností, motivace, představ a přání žáků, co se týče jejich studia na střední škole. Na skupinová setkání pak navazuje individuální konzultace, která se uskuteční formou poradenského pohovoru žáka a jeho rodičů se školní psycholožkou.

9. A - skupinová setkání proběhnou ve středu 20. listopadu (11.45 - 13.25) a v úterý 26. listopadu (14.00 - 15.15).

9. B - skupinová setkání proběhnou v úterý 19. listopadu (11.45 - 13.25) a v úterý 26. listopadu (14.00 - 15.15).

V minulém týdnu dostali všichni žáci 9. tříd informační leták s návratkou, v případě zájmu o účast v programu ji vyplněnou do 15.11. odevzdají školní psycholožce. Leták s návratkou a podrobnějšími informacemi naleznete zde:

informační leták 9.A

informační leták 9.B

Eva Holoubková,
školní psycholožka

Autor: David Vaněk (11.11.2013)