Poradenský program „Volba povolání“ pro žáky 9. tříd

Vážení rodiče,

nabízím žákům, kteří stále váhají s volbou střední školy, možnost zúčastnit se poradenského programu VOLBA POVOLÁNÍ.

Program VOLBA POVOLÁNÍ (volba střední školy) se skládá ze dvou skupinových setkání žáků se školní psycholožkou. Tato dvě setkání proběhnou ve středu 7. listopadu a v úterý 13. listopadu od 14.00 do 15.30 hod. Žákům budou zadány psychodiagnostické testy zaměřené na zjištění poznávacích schopností, motivace, představ a přání žáků, co se týče jejich studia na střední škole. Na skupinová setkání pak navazuje individuální konzultace, která se uskuteční formou poradenského pohovoru žáka a jeho rodičů se školní psycholožkou.

Během tohoto týdne dostanou všichni žáci 9. tříd informační leták s návratkou, v případě zájmu o účast v programu ji vyplněnou do 31.10. odevzdají svým třídním učitelům. Leták s návratkou  a podrobnějšími informacemi naleznete zde.

Eva Holoubková,
školní psycholožka
Autor: Antonín Šerý (22.10.2012)