Poptávkové řízení - Nákup a montáž interaktivních exponátů

ZŠ Šlapanice vyhlašuje poptávkové řízení na "Nákup a montáž tří interaktivních exponátů na Základní škole, Šlapanice". Specifické parametry zadání jsou:

Deformační zrcadlo

Různě zakřivené zrcadlo v rámu (kombinace konkávního a konvexního zakřivení), které deformuje odraz postavy. Zrcadlo bude zasazeno do silného rámu a zavěšeno/přiděláno ke zdi. Rozměry rámu zrcadla minimálně 80x180cm.

Pythagorova věta v barevném provedení

Exponát názorně předvádí Pythagorovu větu. Na otočném nástěnném kruhu jsou umístěny čtverce naplněné barevnou kapalinou, která se při otáčení exponátu přelévá podle zákonů Pythagorovy věty. Rozměry - minimální průměr exponátu 1m, instalace na zeď.

3D piškvorky

Úkolem je poskládat řadu tří barevných míčků v jakémkoli směru a napříč třemi úrovněmi. Rozměry minimálně 50x50x70cm, objem exponátu minimálně 2x8 barevných míčků, včetně míčků náhradních.

U všech exponátů je součástí poptávkového řízení i vytvoření informační tabulky s vysvětlením funkce exponátu a námětem na využití. Obsah bude konzultován se zástupci školy. Termín dokončení, zprovoznění instalace vč. odzkoušení je nejpozději do 2. 5. 2018.

V případě vašeho zájmu o tuto zakázku doručte cenovou nabídku písemně či mailem na reditel@zsslapanice.cz nejpozději do 28. 2. 2018 do 12 hodin. V nabídce prosím uveďte dobu nutnou k montáži. Je nutné počítat s naplánováním hlučných prací v odpoledních hodinách mimo rozvrh vyučování. Pokud budete mít zájem o prohlídku prostor školy, ve kterých se budou interaktivní exponáty realizovat, domluvte si návštěvu na sekretariátu školy tel.: 544 120 311, mobil: 723 784 350, email: kancelar@zsslapanice.cz

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Autor: Antonín Šerý (13.2.2018)

Odebírat novinky