Oblastní kolo lehkoatletického čtyřboje

Dne 27. 4. 2011 se zúčastnilo 8 nejlepších družinových sportovců lehkoatletického čtyřboje, který byl pokračováním družinové olympiády. Tento „ čtyřboj" se konal na hřišti při ZŠ Řehořova.

Naši školu reprezentovali: Kateřina Sedláčková, Jakub Francálek, Beata Zemanová, Martin Umlášek, Klára Hamříková, Veronika Křížová, Albert Boček a Petr Polák.

Součástí čtyřboje byl hod kriketovým míčkem, běh na 60 m, skok z místa a běh na 150 m.

Naši závodníci si ve větší  konkurenci vedli více než dobře. Vždyť jsme přivezli dva celkové vítěze svých kategorií! Kategorii mladších žáků vyhrál Martin Umlášek ze 2. B a v kategorii starších žáků bral odměny za první místo Albert Boček ze 3. C.

Ale ani ostatní naši závodníci se v konkurenci neztratili a získali hezká umístění v první polovině startovního pole.

A tak jsme odjížděli zpět do Šlapanic s velmi pěknými pocity. Nejen proto, že jsme naši školu dobře reprezentovali, ale i proto, že si děti kvalitně zazávodily a měli ze svých výkonů radost.

Autor: Antonín Šerý (9.5.2011)