Nejoriginálnější valentýnská přání

Tradiční soutěže v rámci anglického jazyka „O nejoriginálnější valentýnské přání" se i letos zúčastnilo mnoho žáků naší školy. Podle narůstajícího počtu krásných přáníček lze usoudit, že je tato soutěž velmi oblíbená, především u žáků 3. - 6. ročníků.

Sedm členů poroty (vyučující anglického jazyka) prohlédlo všechny odevzdané příspěvky a shodlo se na čtyřech nejlepších pracích v každé kategorii. Hlavními kritérii byla originalita nápadu, zpracování a samozřejmě úroveň anglického textu.

Vítězům byl předán diplom a sladká odměna, kterou financovalo šlapanické sdružení Kalamář pro ZŠ Šlapanice, a zbylí soutěžící byli oceněni alespoň jedničkou za práci navíc do angličtiny. Většina přáníček je vystavena na nástěnce u schodů do školní jídelny.

Vítězové

(seřazení podle tříd, dále abecedně)

Kategorie 3. a 4. tříd

Filip Honek, 3. A