Nabídka letních jazykových táborů s výukou angličtiny

Vážení rodiče,

vzdělávací agentura Descartes nabízí mezinárodní soustředění s intenzivní výukou anglického jazyka pro děti od 10 let. Výuku vedou kvalifikovaní rodilí mluvčí. Rozsah je 4 - 6 vyučovacích hodin /45 minut/ denně a výuka probíhá zábavným, konverzačním způsobem, při kterém je každé dítě nuceno rozvíjet své komunikační schopnosti v cizím jazyce. Kurz je zaměřen zejména na prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči, přirozenou výslovnost a často chybějící nenucené užívání jazyka. Ve vyučovací hodině je vždy přítomno 8 - 12 žáků. Výuku vedou výhradně rodilí mluvčí, s nimiž studenti celou hodinu komunikují a jsou nuceni být stále ve střehu.

Přihlášky na tábor je možno vyzvednout v kabinetě anglického jazyka u paní učitelky Černochové.

Autor: Simona Černochová (20.3.2014)