Nabídka časopisů do Aj

Vážení rodiče,

pokud chcete vaše dítě motivovat a představit mu zábavnou formou cizí jazyk, pak je na škole možnost výhodně odebírat anglické časopisy Click a Gate.

Pro žáky  6. - 7. ročníků nabízíme časopis Click, který vychází 5xročně v rozsahu 16 stran. K časopisu ZDARMA obdržíte: 2x ročně CD s poslechovými úlohami, nahranými články a písničkami. V časopise naleznete aktivity a cvičení s pestrou paletou názorných pomůcek. Neobvyklé přiblížení ke kultuře mnoha zemí, zprávám, sportu, moderním hudebním žánrům a nejnovějším filmovým trhákům, to vše pohledem teenagera. Krátké rozmanité texty přímo vybízejí ke čtení, kvízy a hry prohlubují slovní zásobu a komunikaci v angličtině. Jednotlivá čísla vycházejí: 1. číslo - září/říjen (CD1), 2. číslo - listopad/prosinec, 3. číslo - leden/únor, 4. číslo - březen/duben(CD2), 5. číslo - květen/červen. Cena časopisu je při alespoň 10 odběratelích 216,- Kč. Zájemci, hlaste se prosím u svých učitelů anglického jazyka.

Pro žáky 8. - 9. ročníků nabízíme časopis Gate. který vychází 8x ročně, čtyřikrát v dvojnásobném rozsahu (obdržíte tedy obsah odpovídající 12 časopisům). Základem časopisu je kvalitní živá angličtina, která má žáky bavit a motivovat k výuce anglického jazyka ve škole i při domácí přípravě. Je též nedocenitelným zdrojem vždy zajímavých a aktuálních článků odlehčených jak bohatým obrazovým materiálem, tak vtipnými příběhy, komiksy a soutěžemi. Žákům předkládá širokou nabídku textů s různou úrovní obtížnosti k využití ve škole i při samostatném studiu. Každý si nalezne 'své' téma, které ho motivuje k intenzivnějšímu využívání anglického jazyka. Časopis stojí ročně 240,-Kč (za předpokladu, že bude minimálně 11 odběratelů). Zájemci, hlaste se prosím u svých učitelů AJ.

Autor: Simona Černochová (17.9.2014)