Nabídka anglického časopisu GATE

Nabízíme časopis GATE pro žáky 7. – 9. ročníků, který vychází 10xročně, třikrát v dvojnásobném rozsahu (obdržíte tedy obsah odpovídající 13 časopisům za cenu 10). 3xročně vychází CD a ke každému časopisu je též přiložena obrázková „speaking card" se slovní zásobou. Základem časopisu je kvalitní živá angličtina, která má žáky bavit a motivovat k výuce anglického jazyka ve škole i při domácí přípravě. Navíc všichni odběratelé časopisu GATE mohou vykonat test SCIO SCATE zdarma! Časopis též podporuje soutěž „ Videopohlednice z mého města, připravuje fotosoutěž „Life Snaps" a mnoho dalších. Časopis stojí ročně 210Kč/za předpokladu, že bude minimálně 11 odběratelů./ Zájemci, hlaste se prosím u svých učitelů AJ.

Autor: Antonín Šerý (15.11.2012)