Lyžařský výcvikový kurz Němčičky

Milí rodiče a příznivci zimních sportů,
i v tomto školním roce pořádáme dva týdenní lyžařské kurzy v Němčičkách u Hustopečí, kde mají již dlouholetou zkušenost s lyžařským výcvikem dětí. V místě lyžařského areálu je v době konání kurzu zabezpečena i zdravotní služba první pomoci. Další informace o sportovním areálu naleznete na www.sportnemcicky.cz. Kurzy jsou s každodenním dojížděním.

Termíny kurzů: 12. - 16. 1. 2015,   2. -  6. 2. 2015

Cena kurzu: 1 400 Kč

Termín odevzdání přihášek: do 21.11.2014

Děti budou zařazeny do kurzu na základě řádně vyplněné a včasně odevzdané přihlášky. Vzhledem k přibývajícímu počtu žáků na naší škole a omezené kapacitě kurzů, budou přihlášky do kurzů nejdříve nabídnuty žákům 1. a 2. ročníků a po té případně postupně do vyšších ročníků.

Informativní schůzka k lyžařským kurzům proběhne před třídními schůzkami 8. 12. 2015 v 16 hod. v učebně přírodopisu.

Markéta Duchanová, marketa.duchanova@zsslapanice.cz

Autor: Markéta Duchanová (4.11.2014)