Lyžařský výcvikový kurz Němčičky

6. - 10. 1.2014
3. -  7. 2. 2014

Milí rodiče a příznivci zimních sportů,

pro velký zájem v minulých letech pořádáme v tomto školním roce opět dva týdenní lyžařské kurzy pro žáky prvního stupně naší školy. Místem výcviku je cvičný svah v Němčičkách u Hustopečí, kde mají již dlouholetou zkušenost s lyžařským výcvikem dětí. Členové lyžařského oddílu a cvičitelé mají akreditaci ministerstva školství a tělovýchovy pro tuto činnost. V místě lyžařského areálu je v době konání kurzu zabezpečena i zdravotní služba první pomoci.

Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, hůlky, helma). Další informace o sportovním areálu naleznete na www.sportnemcicky.cz

Týdenní kurzy proběhnou v týdnech od 6. - 10. 1. a od 3. - 7. 2. 2014 s každodenním dojížděním. Cena kurzu je 1400 Kč.

První den budou děti rozděleny podle výkonnosti do čtyř družstev. Každé družstvo bude mít svého instruktora a odpovídající výcvik. Na závěr výcviku bude malý závod ve slalomu.

Děti budou odjíždět od školy přibližně ve 12 hod. a vracet se na zastávku Riegrova cca v 17.30 - 17. 45 hod. Doprovod dětí budou vždy zabezpečovat pedagogové ze strany školy. Lyžařská výzbroj dětí bude zůstávat v uzamčené místnosti v Němčičkách vybavené vysoušeči na lyžáky.

Kapacita jednoho kurzu je 50 dětí.

Děti budou zařazeny do kurzu na základě řádně vyplněné a včasně odevzdané přihlášky - do 8.11.2013. Následně obdržíte informaci o zařazení do kurzu (1. nebo 2. kurz, popř. náhradník).

Informativní schůzka k lyžařským kurzům proběhne 18. 11. 2014 v 16 hod. v učebně přírodopisu.

Vedoucí lyžařského kurzu: Markéta Duchanová,
kontakt: marketa.duchanova@zsslapanice.cz

Autor: Markéta Duchanová (15.10.2013)