LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ NĚMČIČKY

Milí rodiče a příznivci zimních sportů,

v tomto školním roce opět pořádáme týdenní lyžařský kurz pro žáky prvního stupně naší školy.

Místem výcviku je cvičný svah v Němčičkách u Hustopečí, kde mají již dlouholetou zkušenost s lyžařským výcvikem dětí. Členové lyžařského oddílu a cvičitelé mají akreditaci ministerstva školství a tělovýchovy pro tuto činnost. Na místě lyžařského areálu je v době konání kurzu zabezpečena i zdravotní služba první pomoci.

Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, hůlky, helma). Další informace o sportovním areálu naleznete na www.sportnemcicky.cz

Týdenní kurz proběhne v týdnu od 14. 1. do 18. 1. 2013 v odpoledních hodinách s každodenním dojížděním.  Cena kurzu je 1400 Kč.

První den budou děti rozděleny podle výkonnosti do družstev. Každé družstvo bude mít svého instruktora a odpovídající výcvik. Na závěr výcviku bude malý závod ve slalomu.

Děti budou odjíždět od školy přibližně ve 12 hod. a vracet se na zastávku Riegrova kolem 17.45 hod.  Doprovod dětí budou vždy zabezpečovat pedagogové ze strany školy.

Lyžařská výzbroj dětí bude zůstávat v uzamčené místnosti v Němčičkách.

Kapacita kurzu je 50 dětí.

Děti budou zařazeny do kurzu na základě řádně vyplněné  a včasně odevzdané přihlášky – do 5.11. 2012.

Následně obdržíte informace o zařazení do kurzu (účastník, náhradník) a platbě.

Vedoucí lyžařského kurzu:  Markéta Duchanová,  marketa.duchanova@zsslapanice.cz

Autor: Antonín Šerý (22.10.2012)