LVK Kunčice 2017

Lyžák byl super, každý den jsme dělali skoro to stejné. Ráno šli lyžovat dopoledne jsme se vrátili na oběd, měli odpolední klid a pak šli zase lyžovat. Byli jsme rozdělení do 4 skupin. Ve čtvrtek jsme měli závody ve slalomu. Vyhlašování bylo až večer, na který jsme se tešili celý den. Po vyhlášení byla diskotéka. V pátek jsme už jeli domů ale nikomu se nechtělo.

Beata Tomancová, 7. A

LVK 2017 proběhl v klidu a pohodě. Dny byly navrženy tak, aby se nikdo nenudil, a taky aby bylo trochu toho volna. Každý den jsme šli 2x na svah a užívali si pěkného počasí a sněhu. Jeden den jsme šli do nedaleké cukrárny, odkud se nám nechtělo odejít. Předposlední den se konaly menší závody, které se jely po kategoriích.

Tomáš Kelbl, 7. B

Lyžařský výcvik byl super. Každý den jsme mohli zdokonalovat své lyžařské schopnosti, protože jsme lyžovali dvakrát denně. Vždy večer jsme měli přednášku o lyžování a bezpečnosti. Předposlední den jsme měli malé závody. A když jsme odjížděli, nemohli jsme uvěřit tomu, že to skončilo. A všichni se už určitě těší na ten těžší lyžařský výcvik.

Eliška Heinzová, 7. C

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Autor: Petr Fruhwirt (28.2.2017)

Odebírat novinky