Kroužek Pohodové vaření

Letošní školní rok jsme nově otevřeli kroužek Pohodové vaření. O kroužek byl velký zájem. Je to zřejmě i díky popularitě televizních pořadů o vaření. Z kuchařů se staly celebrity a pro děti jsou slavní lidé lákavým vzorem. Ale možná bylo cílem dětí jen připravit pro rodiče lákavou snídani nebo večeři.

Scházíme se každé pondělí, abychom si uvařili jídlo české i světové kuchyně. Učíme se připravovat předkrmy, chutné polévky, vynikající hlavní chody i moučníky jako opravdoví profesionálové. Jednoduchou formou si osvojujeme základní techniky moderního a rychlého vaření. Z vyzkoušených receptů si děti tvoří kuchařku.

Nejoblíbenější větou našeho pohodového kroužku je DOBROU CHUŤ!!!  Foto viz. galerie.

M. Koudelková, L. Maňasová

Autor: Antonín Šerý (19.12.2012)