Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2018

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 se na ZŠ Bednářova v Brně konalo krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek.

Soutěže se zúčastnilo pět žáků naší školy. V kategorii žáků, kteří studují sólový zpěv nebo hlasovou výchovu na ZUŠ od 6 do 11 let, se soutěže zúčastnila Šárka Melounová ze 4.D. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv od 12 do 15 let, školu reprezentovali Laura Ida Nikolov ze 6.C, Lukáš Kulendík ze 7.A a Klára Pražáková ze 7.B. V kategorii muzikál a populární píseň se soutěže zúčastnil Adam Kubíček z 9.C.

Naši žáci si v soutěži vedli opravdu skvěle. V kategorii žáků, kteří studují sólový zpěv nebo hlasovou výchovu na ZUŠ 6 - 11 let se umístila Šárka Melounová na 1. místě a postoupila do celostátního kola do Karlových Varů. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv 12 - 15 let, obsadili 3. místo Laura Ida Nikolov, 2. místo Klára Pražáková a 1. místo získal Lukáš Kulendík a postupuje do celostátního kola do Karlových Varů.

Výhercům gratulujeme a Šárce a Lukášovi držíme palce, aby uspěli v celostátním kole v Karlových Varech.

Autor: Jitka Landaufová (26.2.2018)