Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2016

Ve středu 17. 2. 2016 se na ZŠ Kamínky v Brně konalo krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Soutěž každoročně poskytuje možnost změřit síly dětem od 6 do 15 let. Mladí zpěváci mohou zpívat buď bez doprovodu, nebo s doprovodem, vždy však bez mikrofonu.

Zúčastnili se ho i tři žáci naší školy. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv, naši školu reprezentovali Terezie Horáková z 6.B a Štěpán Hudec z 8.A. V kategorii muzikál a populární píseň se soutěže zúčastnila Ludmila Rousová z 8.B.

Naši žáci si v soutěži vedli opravdu skvěle. V kategorii muzikál a populární píseň se umístila Ludmila Rousová na druhém místě. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv, obsadil Štěpán Hudec první místo a postupuje do celostátního kola do Karlových Varů.

Výhercům gratulujeme a Štěpánovi držíme palce, aby uspěl v celostátním kole v Karlových Varech.

Autor: Jitka Landaufová (7.3.2016)