Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V pondělí 26. 11. 2012 proběhlo školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategorii 6. a 7. ročníků. Ve středu 28. 11. 2012 soutěžili žáci 8. a 9. ročníků. Soutěž začala poslechovým cvičením v porozumění mluveného slova a pokračovala ústním přednesem na vybrané téma. Šesté a sedmé ročníky mluvily o rodině, o domově nebo škole a mém městě. Žáci osmých a devátých ročníků měli na výběr deset různých témat, mezi nimiž byla i móda, sport nebo počasí a roční období. Porota sestavená ze tří učitelů anglického jazyka hodnotila především jazykovou pohotovost, bohatost slovní zásoby, výslovnost a jazykovou správnost. Všichni soutěžící se úkolu zhostili více než dobře a díky občanskému sdružení Kalamář si za svoje výkony mohli odnést i pěkná ocenění. Našim sponzorům děkujeme a vítězům gratulujeme.

Vyhodnocení

Kategorie 6. a 7. ročníků

1. Jana Chlupová 7.B

2. Mátyás Svigruha 7.C