Jarmark kroužků na ZŠ Šlapanice

Vážení rodiče,
v pondělí 5. září 2016 zveme Vás i Vaše děti opět na Jarmark kroužků, který se bude konat od 16:00 do 17:30 v prostorách školy. Můžete se zde seznámit s nabídkou a podmínkami kroužků pořádaných školou i dalšími organizacemi, příp. přímo vyzvednout přihlášky pro daný kroužek. Kompletní nabídka nabízených kroužků bude zveřejněna ve čtvrtek 1. 9. 2016 na webových stránkách školy, navíc děti obdrží přehled kroužků první školní den od svých třídních učitelů.

Zájemce o prezentaci činnosti na Jarmarku kroužků prosíme, aby do pondělí 29. 8. 2016 zaslali vyplněnou tabulku s podklady pro svůj kroužek na email antonin.sery@zsslapanice.cz. Nahlášení vedoucí kroužků následně obdrží bližší informace k organizaci jarmarku

Autor: Antonín Šerý (12.7.2016)