Jarmark kroužků na ZŠ Šlapanice

Vážení rodiče,
ve středu 2. září 2015 zveme Vás i Vaše děti opět na Jarmark kroužků, který se bude konat od 16:00 do 17:30 v prostorách školy. Můžete se zde seznámit s nabídkou a podmínkami kroužků pořádaných školou i dalšími organizacemi, příp. přímo vyzvednout přihlášky pro daný kroužek.

Kompletní nabídka nabízených kroužků bude zveřejněna v úterý 1. 9. 2015 na webových stránkách školy, navíc děti obdrží přehled kroužků první školní den od svých třídních učitelů.

Zájemce o prezentaci činnosti na Jarmarku kroužků prosíme, aby do čtvrtka 27. 8. 2015 zaslali na mail antonin.sery@zsslapanice.cz podklady pro svůj kroužek (název kroužku - organizaci nebo jméno vedoucího vč. tel. kontaktu - pro koho je kroužek určen). Nahlášení vedoucí kroužků následně obdrží bližší informace k organizaci jarmarku.

Autor: Monika Pantělejevová (7.7.2015)