Jarmark kroužků na ZŠ Šlapanice

Vážení rodiče,
ve středu 3. září 2014 zveme Vás i Vaše děti opět na Jarmark kroužků, který se bude konat od 15:30  do 17:30 v prostorách školy. Můžete se zde seznámit s nabídkou a podmínkami kroužků pořádaných školou i dalšími organizacemi, příp. přímo vyzvednout přihlášky pro daný kroužek.
Kompletní nabídka nabízených kroužků bude zveřejněna v pondělí 1. 9. 2014 na webových stránkách školy, navíc děti obdrží přehled kroužků první školní den od svých třídních učitelů.

Zájemci o prezentaci své činnosti na Jarmarku kroužků zašlou podklady pro svůj kroužek (název kroužku - organizaci nebo jméno vedoucího - pro koho je kroužek určen) do pondělí 25. 8. 2014  na email antonin.sery@zsslapanice.cz. Následně obdrží bližší informace k organizaci akce.

Autor: Antonín Šerý (26.6.2014)