Informace o nadstavbovém zimním kurzu ZŠ Šlapanice

ve spolupráci s Pedagogickou fakultou Masarykovy univerzity

Toto není klasický „lyžák"!

7. 1. - 14. 1. 2017
Cena 3950,-
Krkonoše, Herlíkovice

• Turistická ubytovna TJ Spartak, Za řekou č.p. 372, 543 02 Vrchlabí
  • tel.: +420 499 425 541

Ubytování bude ve dvou až šestilůžkových pokojích. Doprava autobusem u smluvního dopravce. Ubytovna se nachází na okraji Hořejšího Vrchlabí v lyžařském areálu Herlíkovice pod horou Žalý. Ubytování přímo pod sjezdovkou, 50 m vlek s návazností na lanovou dráhu na horu Žalý (1019 m n. m.) - odtud i pohodlný přístup na běžecké tratě. Možnost večerního lyžování, umělé zasněžování.

Kurz je určen žákům, kteří si chtějí prohloubit dosavadní prožitky a dovednosti při pobytu v horském prostředí. K tomu jsou k dispozici sjezdové tratě ve vysoké kvalitě. Během pobytu budou instruktoři naší školy konzultovat veškerou výuku a jednotlivé žáky s vyučujícími PdF MU z Katedry tělesné výchovy. Naši žáci se budou účastnit přednášek týkajících se lyžování a lyžařských technik, které povedou zmínění pedagogové MU. Vzhledem k tomu, že již existuje na naší škole Lyžařský kurz, je tato nadstavba určena především pro lyžaře „ne začátečníky" a zájemce o snowboarding. Žáci se hlouběji seznámí s technikami sjezdového lyžování, kde bude kladen důraz na odstranění chyb a proniknutí do carvingového lyžování. Tento kurz je také určen pro ty, kteří mají zájem naučit/zdokonalit se na snowboardu. Intenzivnější zážitky umožňuje také menší počet žáků ve skupinách.

Lyžařské, běžecké a turistické tratě: Herlíkovice - Bubákov (http://www.snowhill.cz/herlikovice)

• 2x čtyřsedačková lanovka a 7x vlek
  • 90 % tratí skiareálu zasněžováno
  • měřená slalomová trať u lanové dráhy (dle možností provozovatele areálu)

Cena zahrnuje: ubytování, dopravu, plnou penzi - začínáme večeří, končíme balíčkem na cestu

Vleky nejsou zahrnuty v ceně - naše speciální cena je 1460,- (5 ze 7 dnů)

Při neúčasti nebo odhlášení bez vážných důvodů v době do tří týdnů před akcí bude účtován stornovací poplatek v částkách podle smlouvy s dodavateli ZVK.

Stažení informací a přihlášky

Autor: Pavel Vyhňák (4.11.2016)