II. Den otevřených dveří na ZŠ

Den otevřených dveří s pořadovým číslem 2 se uskutečnil v úterý 15. dubna 2014 v době od 11.00 - 17.00 hod. Vyslyšeli jsme tak názor, aby mohli návštěvu školy absolvovat rodiče či veřejnost, kteří v dopoledních hodinách mají pracovní povinnosti. Oproti prvnímu Dni otevřených dveří ze 4. února, jsme ve spolupráci s vedoucím oddělení komunikace s veřejností MÚ Šlapanice - panem Josefem Kopeckým, vylepšili program prohlídky školy a informace o probíhající stavbě, o výstavu panelů s fotografiemi dosavadního průběhu projektů rekonstrukce školy a sanace svahu.

• Prezenční listinu podepsali a školu navštívily pouze 4 maminky našich žáků
  • Účast médií : TV Šlapanice, Infokanál a redaktorka ČRo Brno
  • Škola společně s Technickým dozorem investora zajistila odbornou prezentaci projektů všem zájemcům
  • Harmonogram prací nevykazuje žádnou časovou ztrátu

Protože dnes zbývá necelých 40 pracovních dnů do opuštění školy v rámci zkráceného průběhu školního roku, jak bylo již dříve publikováno (kulturně sportovní týden a ředitelské volno od 16.6. do 27.6. 2014), věříme, že škola se svými žáky i zaměstnanci nastavený pracovní režim zvládne stejně dobře jako již odžité dny od zahájení rekonstrukce v prosinci loňského roku. Máme za sebou skoro 5 měsíců náročné práce a společného soužití tak protichůdných profesí jako je vzdělávání, výchova a stavební práce. Mohu za školu otevřeně říci, že s každým uplynulým týdnem získáváme větší míru vcítění do potřeb druhých, a slovo tolerance není pro nás jen prázdný pojem ze slovníku cizích slov.

Šlapanice: 16.4.
Roman Skočovský, ředitel školy