Hravé léto s muzeem aneb Muzeum patří dětem!

Srdečně zveme všechny zvídavé děti na Hravé léto s muzeem - týdenní dopolední tábor plný zábavy, poznávání, vyrábění a dobrodružství. Během pěti dní si děti vyzkouší mnohé dovednosti, které nesmějí chybět žádnému archeologovi, umělci ani přírodovědci. Dostanou se také do zákulisí muzea a vytvoří si vlastní originální výstavu. Přitom bude všechno podáno hravou a nenásilnou formou, při které se budou děti zaručeně bavit.

Tábor se bude konat v termínu od 13. do 17. července a bude probíhat vždy od 8.30 do 13 hodin. Na tábor mohou rodiče hlásit své děti ve věku od 7 do 12 let. Kapacita je omezená na 12 dětí. Předběžná cena je 450,- Kč (jídlo si účastníci zajišťují individuálně).

Přihlašování je možné do 15. června. Pro bližší informace a přihlášky pište na: slapanice@muzeumbrnenska.cz nebo volejte na tel. 544 228 029.

Autor: Antonín Šerý (28.4.2015)