Happysnack - karty na mléko

Upozorňujeme rodiče, že novým žákům na vyžádání (kromě žáků 1. tříd, ty obdrží od třídních učitelů) budou rozdány karty na mléko, které budou mít platnost do 30.11.2020.

Lze prodloužit platnost u karet z loňského roku. Stačí dobít kredit v min. výši 10 Kč do 30. 11. 2019. U prodloužení platnosti loňské karty se neplatí žádný aktivační poplatek. Pokud stará karta nebude dobita, pozbude platnosti 30. 11. 2019. Nové karty si žáci vyžádají přes třídního učitele.

Nové karty jsou z důvodu GDPR již anonymní, ve škole nebude možné dohledat majitele ztracené karty.

Případné blokace, žádosti o převody a veškeré starosti o karty přecházejí na stranu rodiče. O převod kreditu prosím žádejte přímo u společnosti Happysnack - info@happysnack.cz

V případě ztráty či zlomení karty si žák můžu novou kartu vyžádat v kanceláři školy. Převod kreditu ze staré karty na novou si zajistí rodiče (přes info@happysnack.cz)- je nutné znát číslo ztracené karty, proto doporučujeme zapsat si číslo vydané karty.

Informační leták pro rodiče ke stažení

Autor: Antonín Šerý (5.9.2019)