„Fotbal ano, drogy ne!“

V tomto roce se naše škola přihlásila do Školní futsalové ligy (ŠkoFL), která je pod záštitou Českomoravského fotbalového svazu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních a sportovních klubů a vystupuje pod hlavičkou „Fotbal ano, drogy ne!". Přihlásili jsme se do kategorie 9 (starší žáci) i 7 (mladší žáci).

Ve čtvrtek 14. 11. jsme pořádali 1. kolo ŠkoFL9 a hned slavili úspěch. V tomto kole jsme nenalezli přemožitele a bez problémů postoupili do 2. kola z prvního místa. Bezkonkurenční výkon předvedl Radim Bílek, který dal 9 branek z 16. Celý turnaj se odehrál v duchu fair-play, jelikož byly odpískány maximálně 3 fauly, za což patří pochvala našim hráčům i hráčům ostatních škol.

Naše zápasy byly v tomto pořadí: ZŠ nám. Míru 9:1, Gym. tř. Kpt. Jaroše 7:4.

Nominace: Lörincz (B), Bílek (C), Sedlák, Soukup, Stejskal, Novotný

Děkuji výše uvedeným hráčům za skvělou reprezentaci školy a panu učiteli Konečnému za pomoc při pořádání turnaje.

Futsal_01

Autor: (15.11.2013)