Florbal ZŠ – okrskové kolo, starší žákyně

Florb_SZ_02Ve čtvrtek 24. 10. zavítal výběr našich dívek z 8. a 9. tříd na okrskové kole ve florbalu do Těšan. I když nebyla v našem výběru ani jedna dívka, která hraje florbal závodně, povedlo se nám vyhrát hned první zápas. Holky bojovaly jako lvice a odměnou jim byla jediná branka, kterou dala Sofya Serebryakova. Po tomto vítězství jsme začali pomýšlet na postup ze základní skupiny, ale v dalších zápasech na nás nastoupily soupeřky, které nás technicky i takticky převyšovaly o několik tříd. V základní skupině jsme byli 3., a celkově nám zůstalo 5. - 8. místo. Naše zápasy byly v tomto pořadí: Kuřim 1:0, Pozořice 0:10, Těšany 0:6.
Sestava: Železná (B), Čermáková (C), Blažková, Šudáková, Serebryakova, Klíčníková, Řeháková.

Děkuji výše uvedeným hráčkám za výbornou reprezentaci školy.

Autor: (25.10.2013)